T.H. ALPLAST Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno - handlowo- usługowym. Na rynku działamy od roku 1990. Naszą firmę cechuje rzetelność i profesjonalizm oraz chęć ciągłego rozwoju. Od początku istnienia firmy kładziemy nacisk na jakość. Nieustannie rozwijamy nasze standardy i poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań. Niezawodność, efektowność i innowacyjność to dla nas kluczowe wartości. Dzięki nim zapewniamy naszym klientom najlepsze produkty i pełen profesjonalizm. Stale poszukujemy odbiorców naszych produktów, ale również producentów z różnych branż gotowych do współpracy przy nowych projektach. Jeśli dysponujecie Państwo ciekawą ofertą lub możliwościami produkcyjnymi, prosimy o kontakt z nami, a chętnie zastanowimy się jak wspólnie rozpocząć owocną współpracę.
Aktualnie swoją aktywność na rynku realizujemy w branżach: informatycznej - oprogramowanie dla firm, produkty i oprogramowanie dla edukacji oraz technologie internetowe, elektrotechnicznej - produkcja komputerów, układów i systemów zasilania, produkcja wyświetlaczy reklamowych i wokand sądowych oraz kiosków multimedialnych. Ważną branżą jest produkcja metalowa oraz szeroko rozumiane usługi metalowe. Produkujemy szafy i wózki na laptopy z systemem podtrzymania zasilania ale też świadczymy usługi w cięciu laserem oraz laserowe grawerowanie, malowanie proszkowe, obróbka blach, cięcie i gięcie.

Jesteśmy też gotowi podjąć nietypowe zamówienia. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej oraz nowoczesnej bazie technicznej, nasze produkty nie muszą wyglądać tak samo, ponieważ jesteśmy w stanie dokonać wszelkich modyfikacji.

Naszym Klientom umożliwiamy precyzyjne i kompleksowe adaptowanie produktów zgodnie z ich wymaganiami i niestandardowymi parametrami technicznymi.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.alplast.com.pl, do zapoznania się z potencjałem produkcyjnym naszej firmy, katalogiem produktów oraz oferowanymi usługami.

Od 2014 firma ma swoją siedzibę przy ul. Śliwkowej 1 Niekanin, 78-100 Kołobrzeg

DANE O FIRMIE:

NIP: 671-00-12-263
REGON: 330264717
KRS: 0000557170
Tel +48 505 567 121
Fax.: (94) 354 41 44
Infolinia: 801 055 043
sklep@metalowy.alplast.com.pl
www.alplast.com.pl